SKYHOLD RESIDENCE

Nākotnes vīzija vēsturiskā vidē

1902. gadā tēlnieks Augusts Folcs uzticēja divpadsmit atlantiem uz saviem pleciem turēt Rīgas debesis un arhitekta Karla Johana Felsko projektētā nama virsotni. Slejoties Rīgas prestižākajā rajonā, starp kluso centru un pilsētas urbāno sirdi, Skyhold Residence ir vieta ikvienam, kas vēlas veidot mājas uzticamā un pārdomātā vidē. 


lasīt vairāk

KOMFORTS

Skyhold Residence sirdī slēpjas labiekārtots pagalms, ēkā ir trīs lifti, velosipēda novietnes, individuālās noliktavas telpas, nama pirmajā un cokolstāvā ir pieejamas telpas mūsdienīgu biroju ierīkošanai. Ēkas atjaunošanas procesā izmantoti izturīgi, videi un veselībai draudzīgi materiāli. Dzīvokļi ir aprīkoti ar visām nepieciešajām komunikācijām un tiek piedāvāti bez pilnas apdares, dodot iespēju katram īstenot savu ideālā mājokļa vīziju.

ESTĒTIKA

Skyhold Residence renovācijas darbus veikusi pieredzējusi speciālistu komanda, cienot kultūrvēsturisko mantojumu, saglabājot oriģinālos dekorus un papildinot namu ar mūsdienīgiem dizaina elementiem un funkcionalitāti.

INVESTĪCIJA NĀKOTNEI

Atrašanās Rīgas elitārākajā rajonā apvienojumā ar kvalitāti izpildījumā, padara dzīvokļa iegādi Skyhold Residence par vērtīgu investīciju. Rajona kultūrvēsturiskā nozīme un veiksmīgā atrašanās vieta jau izsenis piesaista gan vietējo, gan ārvalstu kapitālu, garantējot, ka Jūsu mājokļa vērtība laika gaitā tikai pieaugs.

Skyhold Residence pieejami 78 dzīvokļi ar 37-107m2 platību, bez iekšējās apdares, sniedzot iespēju katram veidot mājokli pēc saviem ieskatiem, sadarbībā ar uzticamiem speciālistiem. 

Nama pirmajā stāvā un coklostāvā tiek piedāvātas 9 telpas mūsdienīgu biroju ierīkošanai

ĒKA 


  • Jaunas inženiertehniskās komunikācijas  

  • Pārdomāts koplietošanas telpu interjers 

  • Video novērošana 

  • Slēgtas velonovietnes un individuālas mantu glabātavas 

  • Renovēta fasāde, labiekārtots pagalms 

DZĪVOKĻI 


  • Bez apdares* ar ūdens, kanalizācijas, apkures, elektrības, optiskā interneta un vājstrāvas  pievadiem 


  • Uzstādītas ugunsdrošas ārdurvis un uzstādīts dūmu detektori

  • Skaņu izolējoši divkameru koka logi 


  • Sagatavots projekts-priekšlikums dzīvokļa plānojumam 


*Telpu iekšdarbus, iepriekš saskaņojot tāmi, veic SIA "SIGMA būve" vai cits, pircēja izvēlēts, būvnieks.